plakalık siparişi

Plakalık siparişi

Plakalik siparişi Oto plakalıklar.com da bulabileceğiniz ürünler plaka altlığı, ruhsat kabı ve oto kokusu olmakla beraber 3 ayrı ürün grubumuz vardır.

ARAÇ PLAKALİK

Plakalık toptan Kasa kısmı yani gövde kısmı; moblen hammaddesinden üretildiği için son derece esnek ve kırılmaz özelliğine sahip.

Kabarma Harf  Plakalık

Yazı ve reklam bölümü; Bu bölüm ABS hammaddesinden üretildiği için daha parlak ve şık bir görünüm elde etmiş oluyoruz. Yazı ve baskı kısmı Alman Kurz malı krom kaplama 1. Sınıf yaldızlar kullanılmaktadır. Toptan Plaka Altlığı modellerimiz takmatik, sürgülü ve menteşeli olmak üzere toplam 3 ayrı modellerimiz bulunmaktadır. Takmatik model genelde oto galerilerin tercih ettiği model olup takıp çıkarması kolaydır. Sürgülü model olan plakalığımız ise yeni çıkarmış olduğumuz model olup sürme şeklinde takılıp çıkarılır. Menteşeli model daha çok kurumsal plazaların tercih etmiş olduğu modeldir.

Plaka Altlığı üretimimizde en çok dikkat ettiğimiz hususlar esnek, şık ve kırılmaz olmasıdır. Siz müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla vermeye ilkemiz haline getirdik. Plaka Altlığı Sipariş taleplerine göre çıta rengi, yazı tipi ve yazı rengi gibi değişiklikler yapılabilir. Plaka Altlığı siparişleriniz de minimum 500 adet üretim yapılmaktadır.

Araba Plaka Altlığı siparişlerinizi bizleri arayarak ya da whatsapp sipariş hattımızdan bize ulaşıp grafik tasarımlarınızı yaptırarak rahatlıkla ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Promosyon Plaka Altlığı siparişi verirken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar dan bir tanesi esnek ve kırılmaya karşı dayanıklı olmasıdır. Sipariş verdiğiniz günden itibaren minimum sürede teslimat gerçekleştirilir. Anlaşmalı kargo firmalarımızla Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktayız. Desen ve tasarım farklılığının yanı sıra bazı plaka aksesuarları dayanıklı plastikten imal edilir, bazı aksesuarlar ise nikelaj maddelerle imal edilir. Bu parçalar kararmaya ve solmaya karşı dayanıklıdır. Plaka altlığı, ruhsat kabı, oto kokusu, anahtarlık, ruhsat kılıfı, Promosyon anahtarlık, ipli oto kokusu, toptan plakalık, plakalıklar, promosyon oto kokusu

Plakalık fiyatları

Araç sürücülerinin çeşitli beğenilerine göre bulunan plaka altlıkları dış unsurlardan ve yıpratıcı etkilerden korumakta. Plaka altlıkları genelde plastik hammadde ile üretimi yapılır. Kullanılan bu Plastik ham medde ile araç plakası hem şık bir görünüm hem de dış etkenlerden korunur bir hal alır. Üretim aşamasında moblen denilen plastik ham madde kullanılarak daha sağlam bir malzeme ortaya çıkar. Plaka altlıkları üretimi yapılırken de firmalara özel ya da markalara özel olarak ta imalat yapılır. Firmalara ya da markalara özel imalat yapılırken de özel renkli baskılar da tasarlana bilinir. Bu renkli baskılar firma logo ve yazıları isteğe göre düzenlenir, bu baskılar özel boyalar ve yaldız varak malzemeler le yapılır. Yapılan baskıların kararma solma ya da zaman içinde çıkması söz konusu değildir. Kabarma baskı plakalık altlıkları bu sebepten firmaların en çok kullanmış oldukları bir ürün haline gelmiştir. Plaka Altlığı montajı ise son derece kolay ve pratik bir işlemdir.