toptan oto kokusu

Toptan oto kokusu firmaların en çok kullandığı promosyon aracıdır. Çünkü bu promosyon oto kokuları firmaların hem reklamlarını hem de kullanıcıya oldukça ferah bir ortam sağlamaktadır. Sizde müşterilerinizin aklında kalmak istiyorsanız bu promosyon oto kokularını denemelisiniz.

Oto Kokusu Toptan

Oto kokusu Toptan ve araç parfümleri, otomobillerin ve diğer ulaşım araçlarının içinde zaman içerisinde oluşan kötü kokuların verdiği rahatsızlığı ortadan kaldırmak amacıyla tercih ediliyor. Pek çok değişik tasarıma ve birden fazla kullanım şekline sahip oto kokusu modelleri; her türden ulaşım aracı içerisinde kolaylıkla kullanılabiliyor. Daha çok araç aynasına asılarak kullanılan asma koku modelleri ise kısa süreli kullanımlarda tercih edilen araç kokusu modelleri arasında yer alıyor. Sizler de sevdiğiniz kokuya sahip bir oto kokusu ile aracınızın içini ferah bir ortama dönüştürebilir uzun ve sıkıcı olabilecek yolculuklarınızdan keyif alabilirsiniz.

İpli Oto Kokusu

Herkes tarafından beğenilen pek çok farklı kokuya sahip araba parfümü seçenekleri arasında rahatlatıcı vanilya, taptaze kavun, okyanus, eşsiz lavanta, limon ve çam aroması kokuları dikkat çekiyor. Bunların dışında onlarca farklı koku seçeneği araç içerisinde ferah bir ortam elde edilmesine yardımcı oluyor. Sizler de ister ailenizle ister misafirlerinizle yapacağınız seyahatler sırasında kullanacağınız araç parfümleriyle yolculuğunuzu daha ferah bir hâle getirebilirsiniz.Aracın havasını değiştirmek isteyen ve tek bir koku ile yetinmek istemeyenler, birden fazla koku içeren oto koku seti kullanmayı tercih ediyorlar. Okyanus, yasemin, limon, vanilya gibi beğenilen kokulardan oluşan bu setler aynı zamanda ekonomik bir kullanım sunuyor. Şişe veya jel şeklinde kullanılan oto kokusu modelleri araç içerisine sürekli koku yayacak şekilde çalışıyor. Koku yayma işleminin sürekli değil de belirli aralıklarla yapılmasını sağlamak için ise otomatik koku makinesi kullanılabiliyor. Otomatik koku makineleri özellikle koku hassasiyeti olan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Promosyon Oto Kokusu

Oto kokusu fiyatları , araç kokusu, araba kokusu, asma koku, ipli koku olarak bilinen oto kokuları, sektör ayrımı yapmayan her türlü sektöre hitab eden güzel bir promosyon ürünüdür. Diğer firmaların merdiven altı imalatının ne kadar tehlikeli (Kansorojen madde içermesi, Geçici körlük, uyku Getirme, Baş ağırısı, alerji) gibi sebebiyet verdiğini asla unutmayınız.

Oto Kokusu Doğal kokulardan oluşan ürün serisi;

6 x 8 cm ve 7,5 x 7,5 cm seçenekleri ile
CMYK Baskılı

Kavun Oto Kokusu
Okyanus Esansı
Damla Sakız Esansı
Elma Esansı
Tropical Esans
Limon Esansı

Fresh esansı

Odunsu esansı