toptan plakalık

plakalık siparişi

TOPTAN OTO KOKUSU

PROMOSYON ANAHTARLIK

Toptan Plakalık

Toptan plakalık Siparişi İmalatı plakaliklar.com da bulabileceğiniz ürünler plaka altlığı, ruhsat kabı ve oto kokusu olmakla beraber 3 ayrı ürün grubumuz vardır.

Toptan Plakalık Fiyatları

Kasa kısmı yani gövde kısmı; moblen hammaddesinden üretildiği için son derece esnek ve kırılmaz özelliğine sahip.

Plakalık Siparişi

Plakalık Siparişi yazı ve reklam bölümü; Bu bölüm ABS hammaddesinden üretildiği için daha parlak ve şık bir görünüm elde etmiş oluyoruz. Yazı ve baskı kısmı Alman Kurz malı krom kaplama 1. Sınıf yaldızlar kullanılmaktadır. Toptan Plaka Altlığı modellerimiz takmatik, sürgülü ve menteşeli olmak üzere toplam 3 ayrı modellerimiz bulunmaktadır. Takmatik model genelde oto galerilerin tercih ettiği model olup takıp çıkarması kolaydır. Sürgülü model olan plakalığımız ise yeni çıkarmış olduğumuz model olup sürme şeklinde takılıp çıkarılır. Menteşeli model daha çok kurumsal plazaların tercih etmiş olduğu modeldir.

Toptan Plakalık Siparişi

plaka altlığı motorlu araçların plakalarını tutmasını ve korumasını sağlayan bir üründür. Genelde tüm araçlarda kullanılan ve ayrıca çok bilindik bir reklam aracıdır. Daha çok otomotiv firmalarının kullandığı bu ürün piyasa şartlarına ve fiyatlandırma konusunda farklılık gösterebilir.

KABARTMA HARFLİ PLAKALIK

Kabartmalı plakalık daha verimli bir kullanım sağlamak açısından yanı sıra görünüm açısından da daha şık bir görünüm elde edilmektedir.

PLAKALIK FİYATLARI

Plakalık fiyatları kalitesine ve firmaların fiyat politikasına göre de değişkenlik sağlamaktadır. Piyasada çok uygun fiyatlı plaka altlıgı bulmak oldukça kolaydır ama bu ucuz plaka altlığı kullanıcılarına kötü deneyimlerde sağlamakta olup memnuniyeti aşağıya çekmektedir. Ucuz plaka altlığı  genelde en çok yaşanılan montaj yaparken kırılmalar olmasıdır bu durum da elinizde plakalığın çöp olması anlamına gelmektedir.

PLAKALIK SİPARİŞİ

Plakalık Siparişi fiyatları ve siparişi firmamız tarafından kaliteli malzemeyi uygun fiyatlara vermeyi ve müşteri memnuniyeti birçok üründe önemsediğini belirtmek isteriz. Toplu plaka altlığı siparişinizi bizleri arayarak veya sipariş hattımızdan bizlere mesaj atarak kolay ve hızlı bir biçimde verebilirsiniz bu bağlamda sizlere tasarım çalışmaları konusunda da yardımcı olup en hızlı ve size en uygun tasarımı bulup üretim aşamasına geçebiliyoruz.

Toptan Oto Kokusu

Oto kokusu, araç kokusu, araba kokusu, asma koku, ipli koku olarak bilinen oto kokuları, sektör ayrımı yapmayan her türlü sektöre hitab eden güzel bir promosyon ürünüdür. Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı izinli olup ürünlerin üstünde seri no sunu bulabilirsiniz. Diğer firmaların merdiven altı imalatının ne kadar tehlikeli (Kansorojen madde içermesi, Geçici körlük, uyku Getirme, Baş ağırısı, alerji) gibi sebebiyet verdiğini asla unutmayınız. Ürünlerimiz sağlık bakanlığının bize bildirilen kritirlere uygun olarak imal edilmektedir.